Час роботи: пн - сб 10:00 - 19.00
Мова (ua)
minimoika.com.ua
 
 
Категорії
 » 
Мінімийки
 

Мінімийки

    В даний час купити МІНІМИЙКУ КЕРХЕР високого тиску в Львові, Івано-Франківську чи Тернополі можна без зусиль, адже ціна в нас цілком доступна. Галузь їх застосування найрізноманітніша: від мийки транспортних засобів, садової меблі, парканів до миття тротуарів, поливу рослин та чистки басейнів. Діапазон застосування необмежений, та незабаром вона стане вашою незамінною помічницею в побуті, наведенні порядку або на дачі.

    На ринку представлений великий асортимент виробників мінімийок Karcher, Nilfisk Alto, Bosch, Stihl, Black&Decker, яку торгівельну марку вибрати вирішувати тільки вам, але радимо спочатку ознайомитися з деякими моментами, на які слід звернути увагу. Це дозволить не помилитися у виборі.

    Критерії та корисні поради:

1. Продуктивність (витрати води за одиницю часу). Середній показник - 5-12 л/хв або 300-580 л/год.

2. Тиск. Середнє значення варіюється від 70-130 бар (є і до 150 бар). Для ефективної мийки машини достатньо 120-130 бар.

3. Придбання фільтру для очистки води, оскільки вода не найкращої якості, то для ефективної та тривалої роботи вашої мінімийки її необхідно піддавати очищенню. Для цих цілей краще всього підійдуть фільтри багаторазового використання, так як вони легко миються.

4. Матеріал виготовлення помпи: алюміній, латунь, пластик. Тут перевагу віддаємо алюмінієвим та латунним помпам з металевими або металокерамічними поршнями, вони більш надійні, але дорожчі. Пластикові бояться перегріву та гарячої води.

5. Ресурс, строк експлуатації мінімийки. Не зайвим буде з’ясувати який апарат має яку тривалість служби. Наприклад, фірми Karcher 2-4 серій призначений в середньому на миття одного транспортного засобу на добу, але при цьому вони зберігають свою працездатність до п’яти років, 5 серії миють 2-3 машини, 7 серії – 5-7.

    Для експлуатації в комерційних цілях рекомендовано купувати професійні моделі, оскільки вони мають високу продуктивність, оснащені якісними зносостійкими деталями та придатні для тривалого щоденного використання. Такі моделі по характеру нагріву води бувають різних типів: одні працюють на дизельному паливі, другі – бензиновій горілці, треті – електриці. Також розрізняють їх по способу забору води: одні підключені до водопровідної мережі, другі – забирають воду з різних резервуарів та ємностей (при комплектації вхідними фільтрами). Окрім вище переліченого професійні мінімийки бувають пересувними та стаціонарними, можуть мати чи не мати підігрів води, мають системи рециркуляції води та максимальний радіус дії. Все це в сукупності дозволяє значно економити воду та здешевлювати процес очищувальних процедур.

6. Дотримання безперебійної роботи апарату, вона не повинна бути більше 30 хв. (Karcher 2 серії – не більше 20). Тому перед тим, як купувати радимо Вам з’ясувати наявність total-stop-системи, яка дозволяє автоматично відключати обладнання (коли ви відкладаєте пістолет). Ця функція сприяє значному збільшенню терміну експлуатації засобу, так як, він не повинен проганяти воду всередині себе, а має бути відключений, або з нього повинна текти вода.

7. Здатність працювати з водою з резервуарів, так як не завжди можливо користуватися водою з водопровідної мережі. Тому необхідно з’ясувати, чи є в цієї моделі така можливість. В інструкціях деяких моделей вказують, щоб уникнути зносу нутрощів, забір води з ємностей заборонено. В моделях Karcher є для таких цілей спеціальні пластикові клапани, які дозволяють проводити забір води глибиною до одного метра.

8. Додаткові аксесуари та насадки. Звичайно в комплекті їх до трьох одиниць, але деякі фірми, наприклад, Karcher та Nilfisk пропонують більше двох десятків додаткових аксесуарів. Але, слід пам’ятати, що додаткові комплектуючі не взаємозамінні, оскільки є принципова відмінність у способах підключення, і на один прилад підходять тільки рідні додаткові комплектуючі.

9. Можливість використання хімії. Для цього треба з’ясувати, як вона потрапляє у прилад, через вбудований бачок чи через трубочку, чи можливо придбати зовнішній пінний перетворювач, який надівається на пістолет. Не дивлячись на зручність такого способу дозволяється проганяти тільки хімію з нейтральним РН.

10. Простота обслуговування. Звичайно побутові очисники високого тиску не потребують регулярного обслуговування. Але, якщо у вашому апараті насадка пластинчатої структури, то вона потребує систематичного очищення зубочисткою, оскільки робота мінімийки може бути заблокована потраплянням навіть незначних піщинок.

11. Гарантія. Обов’язково ознайомтесь з усіма гарантійними умовами, щоб в майбутньому уникнути небажаних проблем.

    Ми надіємося, що наші рекомендації допоможуть вам зробити вибір серед великого асортименту мінімийок відомих виробників, представлених у нашому інтернет-магазині МИНИМОЙКА по доступним цінам.


 
 
050-066-13-90
096-195-44-50