Час роботи: пн - сб 10:00 - 19.00
Мова (ua)
minimoika.com.ua
 
 
Категорії
 » 
Пінна насадка
 

Пінна насадка

 
Сторінки:

    Власники авто знають, що для полегшення догляду за своїм залізним другом можна скористатися пінною насадкою для безконтактної мийки яку ви можете купити з доставкою по Україні.

    Пінна чудово лягає на кузов машини та активно розщеплює грязьові накопичення. Пінні насадки, представлені у нашому магазині, та великий вибір перехідників до них, здатні задовольнити ваші вимоги та побажання. Вони поєднуються з найвідомішими апаратами високого тиску, наприклад, такі як Karcher, Bosch, Portotecnica, Lavor, Makita, Kranzle, Armatech, Nilfisk, Parkside Hitachi, Stihl, Black&Decker, Stanley, Expert, Aqua-Race, Compass, Oleo-Mac, Huter, Bort, Elitech, Eurotech, що роблять покупку гарним подарунком для будь-якого чоловіка.

    Виготовлена з нержавіючої сталі, латуні або високоякісного пластику Італійська пінна насадка ls-3 успішно застосовується, як для надання комерційних послуг безконтактної мийки транспортних засобів, так і в побутовому застосуванні. В домашніх умовах за допомогою даного пристосування доволі легко і просто проводити очистку/прання підлогових покриттів, оскільки піна чудово впорається з різного роду забрудненням.

    Правила догляду за пінною насадкою:

    Основною та обов’язковою умовою тривалої безперебійної служби пінного агрегату є регулярна промивка апарату. Оскільки після роботи у приладі залишаються залишки хімії, яка з часом може кристалізуватися та заважати подальшої експлуатації насадки в нормальному режимі. У побутовому використанні мити відразу після використання, в комерційному – в кінці робочого дня.

    Як же правильно це зробити, адже регулятор подачі миючого засобу не повністю перекриває його подачу?

Відразу після експлуатації насадку не знімати або під’єднати до пістолета мінімийки;

Від’єднати літровий бачок;

Натиснути на курок пістолету, щоб пішла піна;

Дочекатися поки піна протече та піде чиста вода;

Відпустити курок.

Насадку зняти, сполоснути, прибрати на зберігання.

    При дотриманні цих нескладних рекомендацій працездатність насадки в сукупності з якістю піни, що надається, будуть радувати вас тривалий період часу.

    При відсутності належного догляду ви отримаєте:

- Неякісну піну. За її якість відповідає пінна таблетка (сіточка), але із-за постійної присутності піни всередині засобу, вона може забитися, тим самим знизити якість піни, що подається. Також може забитися отвір для подачі хімії (жиклер), що також має негативні наслідки.

- Відсутність подачі піни. У цьому випадку необхідно розібрати прилад, почистити або повністю замінити пінну таблетку, яка у комерційних мийках підлягає заміні раз у два-три місяці, в побуті – однієї таблетки цілком вистачає на декілька років.

- Погане розпорошення піни. Це може виникнути при використанні дуже жорсткої води, поганої якості хімії або шампуню для безконтактної мийки. Бажано замінити миючий засіб, або підвести воду меншої жорсткості.

    Переваги італійської пінної насадки:

«Скупий платить двічі» - це прислів’я абсолютно доречно в даному випадку, адже заощадивши на придбанні якісної пінної насадки, ви можете у майбутньому витратити набагато більше. Оскільки:

- дешеві пінні насадки не дають хорошу стійку піну, а виробляють емульсію, яка не тримається на оброблюваній поверхні, а швидко стікає, тому доводиться наносити миючий засіб по декілька разів. А це додаткова витрата хімії, іноді більше в два-три рази, ніж при використанні італійської насадки.

- неякісний, дешевий пластик швидко приходить в непридатність, стирається та приводить до розширення жиклеру, тим самим роблячи непридатною насадку. Так як вони одноразові, то доводиться купувати нову. А це додаткова непередбачена витрата.

Надіємося, що наші рекомендації допоможуть зробити вам правильний вибір та італійська пінна насадка, придбана у нашому магазині, буде справно працювати та радувати якістю піни та чистотою ваших авто.


 
 
050-066-13-90
096-195-44-50