Час роботи: пн - сб 10:00 - 19.00
Мова (ua)
minimoika.com.ua
 
 
Категорії
 » 
Торнадор
 

Торнадор

    Апарат для хімчистки машин Торнадор, винахід американця Дена, допомагає ефективно та з легкістю видалити різноманітні забруднення в самих важкодоступних місцях. В теперішній час пневмоочищувальні агрегати, зустрічаються у спеціалізованих магазинах в різних варіаціях. Дана публікація допоможе вам розібратися у різниці існуючих моделей та визначитися з вибором підходящого саме вам агрегату для автохімчистки.

    Принцип роботи ТОРНАДОРА

    Торнадор здійснює свою роботу за рахунок надходження з компресору під сильним тиском великого потоку стислого повітря. Спеціальна трубка з мікрофорсункою, розташованою всередині воронки, на великих швидкостях приводиться поворотним механізмом в дію. При піднесенні розширення раструбу на 1-2 см до очищувальної поверхні, сильне спіралеподібне завихрення потоку повітря (явище-торнадо) підіймає ворсинки та вибиває пил, часточки бруду. Вони збираються всередині воронки. Можна збільшити очищувальний ефект помістивши в бачок миючий засіб. Поверхня, що піддається очищенню за допомогою торнадору, залишається практично сухою. Після застосування апарату воронку бажано очищувати, оскільки в ній накопичуються всі відходи. Просто помістіть її у чисту воду та на декілька секунд прогоніть повітря. Потім апарат треба розібрати, промити інші деталі, просушити. Рухомі елементи змазати.

    Даний прилад здатен функціонувати в декількох варіантах. Реверсний (повернення) кран дозволяє включити пуск одного тільки повітря для сушки та видалення забруднень, або подачу повітря одночасно зі спеціальною рідиною для більш ретельного очищення. Є моделі, які можна приєднувати до пилососу. В таких модифікаціях усі забруднення потрапляють у ємність пилососу, вони, як правило, використовуються для очистки килимових покриттів для підлоги. Але все ж основним призначенням даного апарату є наведення чистоти у салоні автомобіля, хоча можливо використання і для інших цілей (чищення скла, гуми, кузову і навіть двигуна).

    Правила експлуатації:

дотримання дистанції в 2 см від оброблювальної поверхні;

застосування спеціальних миючих засобів та дотримання дозування;

контроль тиску повітря, воно не повинно бути більше 8 бар;

промивання агрегату під час та після роботи;

систематичне змащення деталей;

використання засобів індивідуального захисту.

    Вибір компресору

    Важливо знати, що для стабільної роботи приладу потрібен значний об’єм повітря, тому рекомендується вибирати компресор продуктивністю не менше 250 л/хв, місткість резервуару – 100л, вихідний тиск – 7-8  бар.

    Особливості Торнадор Z-020 и Z-010

    Якщо у вас постав вибір між Z-020 та Z-010, то радимо вам порівняти показники їх характеристик, що допоможе визначитися з вибором.

1. Торнадор Z-020 укомплектований підшипником та металевим поворотним пристроєм, що дозволяє підняти стійкість до зносу. У Z-010 механізм пластиковий та без підшипника, тому він коштує дешевше.

2. У Z-020 наявність вмонтованого датчика тиску повітря сприяє багатофункціональності апарату. У Z-010 такий регулятор відсутній, тому виникає необхідність у придбанні окремого регулятору, вмонтованого у магістраль.

3. Z-020 має високу стійкість до зносу, строк придатності аксесуарів до необхідності заміни від року і більше, тому він підходить для тривалої експлуатації в посиленому режимі. Для індивідуального використання можна скористатися Z-010, адже строк зносу деталей більшою мірою залежить від якості обслуговування, ніж від частоти використання приладу. 

4. Z-020 з робочим тиском від 4,5-6,3 бар менш вимоглива до потужності компресору, на відміну від Z-010, та забезпечить нормальну роботу при меншої його продуктивності.

5. Z-020 володіє більшою швидкістю оборотів (4200 об/хв), що забезпечує більш якісне та швидке очищення від забруднень, а регулювання потужності потоку повітря дозволяє видалити бруд навіть з самих важкодоступних місць.

6. Z-010 є більш економічною моделлю, оскільки витрачає менше миючого засобу – 3,6 л/год, порівняно з Z-020 – 4,2 л/год.

    Виходячи з вище перелічених порівняльних характеристик можна зробити такий висновок: для користування торнадором професійно, де важлива швидкість, функціональність, висока ступінь стійкості найбільш прийнятна модель Z-020. Для користування в особистих цілях, проведенні пневмоочищення власного авто з періодичністю два-три рази на рік цілком достатньо Z-010 – модель економічна та з хорошим терміном служби.


 
 
050-066-13-90
096-195-44-50