Час роботи: пн - сб 10:00 - 19.00
Мова (ua)
minimoika.com.ua
 
 
Категорії
 

Піскоструминні насадки

    Абразивне очищення - це легко. Всі, хто має мийку високого тиску, мають можливість очистити практично будь-який бруд. Але такий бруд, як сліди від висохлої фарби чи іржі не візьме просто мийка. Для цього знадобиться піскоструйна насадка, яка допоможе Вам легко очистити поверхні з серйозними забрудненнями.

    Для чого потрібна піскоструменна насадка?

    Якщо Вам необхідно підготувати до фарбування поверхню або Ви хочете нанести гальваніку, то піскоструйна насадка чудовий вибір. Вона допомагає зробити чистими металеві предмети, позбавить їх від фарби або важкого бруду. З допомогою абразивної очистки можна видаляти бруд з різних поверхонь, таких як: бетон, фасади, стіни.

    Перед нанесенням на метал антикорозійного покриття не обійтись без піскоструйної насадки. Після обробки поверхня виходить рівна, а це говорить про те, що будь-яка фарба ляже чудово. Можна обробляти і предмети складної геометрії, часточки піску проникнуть всюди та добре очистять. Також насадку купують, щоб видалити залишки бітуму, цементу з будівельних машин. Плюс ще в тому, що пісчинки не дряпають покриття на відміну від інших методів очищення.

    Властивості та переваги:

- комфортне гідропіскоструйне обладнання;

- відсутність пилу у процесі експлуатації;

- можливість проводити очищувальну обробку в будь-якому місці;

- придбання по доступній ціні хорошу якість. Досить тільки замінити насадку і Ви власник повноцінного очищувального агрегату на професійному рівні.

    Застосування піскоструйної насадки:

    До спеціального пістолету, використовуючи перехідник, кріплять насадку. Вода разом з піском потрапляє до неї через шланг, там складові перемішуються та розбризкуються на потрібну поверхню. Такі насадки бувають універсальними, які поєднуються з різними типами мийок, а також зробленими під певну модель.

    Хорошим співвідношенням вартості та якості вважається піскоструйна насадка karcher, яка сумісна з великою кількістю добре відомих моделей мийок karcher. 

    Під час експлуатації необхідно використовувати захисні окуляри. Металеві поверхні, які пройшли обробку з піском, потрібно покрити засобом від окислення.

    За допомогою піскоструйної насадки можна будь-яку мийку зробити універсальною та багатофункціональною, що дозволяє розширити галузь її застосування. При роботі з металевим покриттям, з елементами кузову машини, дисками для колес, різноманітних підготовчих та очищувальних процедур – така насадка просто незамінна.

    Пропонуємо Вам піскоструйну насадку для мийок Karcher, Bosch, Portotecnica, Lavor Makita, Kranzle, Armatech, Nilfisk, Parkside Hitachi, Stihl, Black&Decker, Stanley, Expert, Aqua-Race, Compass, Oleo-Mac, Huter, Bort, Elitech, Eurotech, при підборі перехідника під конкретну мийку.


 
 
050-066-13-90
096-195-44-50