Час роботи: пн - сб 10:00 - 19.00
Мова (ua)
minimoika.com.ua
 
 
Категорії
 » 
 » 
Шланг для прочищення труб
 

Шланг прочищення труб каналізації

    Мінімийка Karcher та шланг прочищення труб каналізації якісно, легко та надовго знищать всілякі засмічення такої складної конструкції як каналізаційна система. Прориви, забруднення, засмічування, протікання – все це потребує швидкого та ефективного усунення проблеми, щоб уникнути дуже неприємних та небажаних наслідків.

    Можна скористатися наступними методами очищення:

механічний – використання сантехнічного тросу (вантузу);

хімічний – застосування спеціальних кислотних та лужних засобів очищення;

термічний – застосування гарячої води (плюс сіль або сода);

гідродинамічний – використання автоматів, які подають потік води під високим тиском.

    На сьогодні сантехники-професіонали працюють з більш високотехнологічними пристроями для прочищення каналізації, які легко роз'їдають тверді, закоксовані пробки та нешкідливо їх усувають. До одних з таких пристосувань і відноситься мінімийка Керхер.

    Достоїнства та переваги:

Невеликі габарити

Надійна та швидка ліквідація засмічень самої різної етіології виникнення

Відсутність ризику пошкодження цілісності труб

Можливість використання при складній прокладці (розводці) труб

Працює без використання шкідливих хімічних засобів

Гарантує тривалий строк експлуатації трубопроводів

Можливість роботи в будь-яку пору року (навіть для усунення крижаних утворень)

Очищення як внутрішньої, так і зовнішньої магістралі

    Дане обладнання ефективно, швидко та надійно прочистить будь-яке засмічення, яке утворилось в каналізаційному трубопроводі. Все, що вам необхідно, це придбати:

- Мінімийку з пістолетом;

- Рукав (шланг) для прочищення труб каналізації

    Принцип та послідовність роботи

    У рукав вода подається під великим тиском, який піддається регулюванню (до 190 Мпа). Такий міцний вплив руйнує навіть найтвердіші, закоксовані утворення: накопичення жиру, харчові залишки, клубки волосся, шматочки різних матеріалів та інші види відходів. Всі нечистоти виводяться у вигрібну яму.

    Для початку роботи необхідно настроїти апарат, закріпив відповідну насадку на кінці рукава. Наступним кроком обережно просунути шланг через люк або унітаз вглиб труби, оскільки шланг достатньо гнучкий та еластичний, та легко долає усі кути та повороти труб. Потім, вмикаємо машину, подаючи тим самим воду під високим тиском. Відбувається руйнування засмічення, подальше його розчинення та вивід у стічну яму разом з водою. Не слід забувати, що після того, як «пробили» трубу, видалили засмічення, необхідно очистити від нальоту внутрішні поверхні. Після закінчення роботи відключити прилад, прибрати шланг та вилити в каналізацію великий об’єм гарячої води для усунення залишків нечистот.

    Працювати з мінімийкою для прочищення каналізаційних труб зможе навіть цілком необізнана людина, оскільки розібратися з принципом роботи даного приладу зовсім неважко. Тут не потрібні ні спеціальні знання, ні застосування грубої фізичної сили.

Просто, швидко, якісно, ефективно та надійно!
 
 
050-066-13-90
096-195-44-50