Час роботи: пн - сб 10:00 - 19.00
Мова (ua)
minimoika.com.ua
 
 
Категорії
 » 
 » 
Фільтр тонкого очищення води
 

Фільтр тонкого очищення води

    Спеціальне пристосування - фільтр для мийки Karcher, призначений для очищення води, яка подається в автомийках, від найрізноманітніших домішок, таких як пісок, шматочки іржі, бруд. Також захищає мийки від утворення дефектів і тиску, тим самим значно збільшуючи термін їх експлуатації.

    На сьогодні на ринку представлений досить великий асортимент цього пристрою.

    Фільтр має високу пропускну здатність, може поєднуватися з будь-якими мийками різних виробників, які мають різну продуктивність, потужність, тиск на виході. Він купується окремо та є головним фільтром. 

    Переваги: 

легкість та зручність підключення;

якісне та швидке очищення води;

можливість відстеження за ступенем його забруднення (наявність прозорої колби), що дозволяє своєчасно здійснювати очищення. 

    Для багаторазового очищення мийки чудово підходить фільтр тонкого очищення, у ньому немає необхідності в заміні картриджу. Достатньо просто промити цю установку, та вона знову готова до використання. Неодноразове використання фільтра тонкого очищення дозволяє запобігти потраплянню в помпу небажаних компонентів. У випадку виходу картриджу фільтра з ладу (при збереженні цілісності прозорої колби) в нашому магазині є в наявності запасний фільтруючий картридж, який ми пропонуємо вам придбати. 

    Важливо знати: 

1. На пристрої може бути різне різьблення. Тому радимо вам придбати для пристроїв високого тиску, з універсальною різьбою в 3⁄4 дюйми як для входу, так і для виходу. 

2. Перед очищенням картриджу, необхідно спочатку висушити його, а тільки потім розбирати та видаляти з нього бруд. 

3. Заборонено використання металевих щіток, губок для очищення, оскільки це може викликати пошкодження приладу, зміни розмірів сітчастих клітинок, погіршення пропускної здатності. 

4. Висока характеристика якості води напряму залежить від здатності фільтруючої насадки затримувати мікрони сторонніх часток: чим їх менше, тим вище показник. 

5. При використанні для мийок води, де, можливо, збирається бруд, наприклад, водойми, ємності з дощовою водою, необхідно використання фільтра грубого очищення. Вони, як зазвичай, встановлюються на міні-мийках середнього та вищого класу, та абсолютно не підходять для мийок початкового рівня. 

Вибір за Вами! Або придбати якісний фільтр, або викидати гроші на дорогий ремонт вашої мийки! 


 
 
050-066-13-90
096-195-44-50